Nejprodávanější produkty

Výrobci

Informace

Novinky

 • Three of Hearts Rosé
  Three of Hearts Rosé

  Beautiful, soft and elegant, with ripe strawberry and peach flavours.

  599,00 Kč
 • Portico Mayor Rioja Joven
  Portico Mayor Rioja Joven

  Fruity aromas of dark ripe forest fruits, with a pungent taste that...

  339,00 Kč
 • Portico Mayor Crianza Rioja
  Portico Mayor Crianza Rioja

  Fruity aromas of dark ripe forest fruits, with a pungent taste that...

  530,00 Kč
 • Pinot Grigio
  Pinot Grigio

  This Pinot Grigio has intense aromas of apples and wild flowers. It has...

  245,00 Kč
 • Chardonnay
  Chardonnay

  This Chardonnay is floral and fruity, with a defined aroma and taste...

  245,00 Kč
 • Traminer Aromatico
  Traminer Aromatico

  The Chianti Rufina is a great Tuscan red wine with a character that is...

  245,00 Kč
 • Chianti Rufina D.O.C.G.
  Chianti Rufina D.O.C.G.

  The Chianti Rufina is a great Tuscan red wine with a character that is...

  395,00 Kč
 • Primitivo Salento
  Primitivo Salento

  Ruby red in colour, with an intense bouquet of blackcurrant,...

  335,00 Kč

Seznam produktů výrobce Canadian Maple Liqueur

Original Canadian XO Maple Liqueur patří do zvláštní a jedinečné rodiny whiskových likérů a je unikátní směsí čistého přírodního javorového sirupu a jemné Kanadské whisky


Nápoj Original Canadian XO Maple Liqueur započal svoji kariéru jako jeden z řady produktů firmy Maple Leaf Distillers založené ve Winnipegu – Kanada , hlavním městě Kanadské provincie Manitoba. Po několika letech byla celá vyroba převzata firmou   Angostura Holdings Limited se sídlem na Trinidadu, která tento likér vyráběla ve Winnipegu až do roku 2009. Poté však Angostura v rámci restruktualizace svých závodů převedla vetšinu výroby do jiných zemí a pobočku ve Winnipegu uzavřela. Přerušením výroby tak originálního nápoje vznikla mezera nejen na trhu, ale I v uspokojování spotřebitelské poptávky.


Proto se skupina investorů z Kanady a z České republiky pokusila koupit licenci a na jejím základě I originální recepturu. To se po dlouhém vyjednávání podařilo v březnu 2013 a tím byl Original Canadian XO Maple Liqueur zachráněn pro budoucnost. V současné době vyrábí likér mezinárodní společnost Canadian Maple s hlavnim sidlem v Kanadě a provozovnou v Evropě. Přestože byl tento jedinečný kanadský nápoj doposud nabízen zejména na severoamerickém kontinentě, dnes, diky novému vlastníkovi, je uváděn na evropský trh. Likér si zachovává své zcela výjimečné postavení, a to i díky tomu, že se při jeho výrobě důsledně dbá na dodržení původní receptury a tradičních technologických postupů. Je vyráběn za použití stejných surovin poskytovaných původními kanadskými dodavateli a i tím si zachovává stejnou kvalitni chuť, která jej tak proslavila mezi spotřebiteli na Severoamerickém kontinentě.


UNIKATNI INGREDIENCE


Original Canadian XO Maple Liqueur si jako originál mezi všemi whiskovými likéry zachovává zcela výjímečné postavení. Při jeho výrobě dodržujeme původní výrobní postup stejně pečlivě jako výběr těch nejkvalitnějších surovin a dodavatelů. Používáme pouze přírodní komponenty bez jakýchkoliv umělých přísad a konzervantů.K jeho doslazení používáme přírodní cukr a likér neobsahuje žádnou kukuřičnou fruktózu .Přestože jeho detailní receptura zústává utajena a přísně chráněna, rádi se s vámi podělíme o několik faktů, týkajících se dvou hlavnich ingrediencí.


Zobrazit
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky