Nejprodávanější produkty

Výrobci

Informace

Seznam produktů výrobce Bonnievale Wines

Bonnievale Wines je jedno z největších vinařství jižní Afriky, v souladu s těmito základy, prastarou etikou, díky pěstování vinařské ideologie, spolu s jejich láskou k zemi, tvůrčím výrazem, expertními znalostmi a vášní pro dokonalost, si neustále uvědomují svůj účel - vytvářet bezproblémovou součinnosti mezi révou a vínem.

Zkušenosti s výrobou vína se nutně rozvíjeli, od historického den 2. února 1659 kdy Jan van Riebeeck udělal úplně první kapské víno​​, ačkoli základní principy tohoto umění zůstávají poměrně nezměněny, průmysl viděl tolik potřebný posun v zaměření se z pěstování hroznů na pěstování vinné révy.


Střední až plnější vína, ovocná a podpořená dřevitostí, například v Chardonnay a červených směsích. Víno vyšší jakostní pro každodenní pití a hodící se k množství pokrmů. Vína jsou připravena k pití a mohou být držena i 3 roky po sklizni.


Třešničkou na dortu - individuálně vybrané bloky jednotlivých viničních vín s hlubokou barvou a kultivovaností specifického ovoce. Jsou to vína s plnou chutí a dobrou strukturou. Vína zrají na dřevě po dobu 15 měsíců v sudech z francouzského dubu a jejich archivní potenciál je do 5 let.


Zobrazit
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek