Ghost Pepper Salsa
  • Ghost Pepper Salsa

Salsa z Ghost Chilli Papriček

178,00 Kč
S DPH

Robustní oranžová / červená salsa s kousky zelených bylinek.

Počet
Poslední kus skladem

Robustní oranžová / červená salsa s kousky zelených bylinek.

Skvělá na hamburgery, smažená vejce, párky v rohlíku, paps (typické africké kaše) a klobásy. Vynikající podávaná v pita chlebu, mexické tortille nebo wrapu s masem, rybou, sýrem či kuřecím masem.

Natřete na pizzu a posypte sýrem. Použijte k výrobě rychlé omáčky na těstoviny či smíchejte se smetanovým sýrem pro přípravu chutných dipů.

280g 

Heat 8/10

Všechny produkty společnosti Fynbos Fine Foods jsou vyráběny z těch nejlepších a nejčerstvějších surovin. Vše je čistě přírodní. Ve svých výrobcích nepoužívají ŽÁDNÉ konzervační látky, ŽÁDNÁ barviva, ŽÁDNÉ glutamáty či pektiny (NIC UMĚLÉHO).

Chilli, nakládané papričky, rajčata i bylinky jsou vhodné pro vegetariány, sklízejí se ze skleníků i polí brzy ráno a poté se plní do nádobek za mimořádně hygienických podmínek.

VŠECHNY produkty Fynbos Fine Foods jsou pasterizované a mají minimální trvanlivost 24 měsíců. Před použitím protřepejte –v důsledku použití čistě přírodních produktů může dojít k usazeninám. Po otevření uchovávejte v chladu a k servírování vždy používejte čisté nástroje.

Mohlo by vás také zajímat